W-offical rooster


Downloadhier het Competitie rooster W-offical 2016-2017:
52403 24-9-2016 17:00 Heren 2e klasse C BZ&PC H2 KZPC H1 Ton Daan Mathijs
52521 24-9-2016 17:45 Heren 2e klasse B BZ&PC H1 VZV Njord H4 Paul Rob Nando
52533 1-10-2016 17:45 Heren 2e klasse B BZ&PC H1 AquAmigos H4 Rick Harry Maurice
53049 8-10-2016 17:00 Dames 3e klasse A BZ&PC Da1 Gorgo Da1 Jack Martijn Mathijs
53050 15-10-2016 17:00 Dames 3e klasse A BZ&PC Da1 SWNZ (SG) Da2 Jack Daan Ton
52554 15-10-2016 17:45 Heren 2e klasse B BZ&PC H1 Thalassa H1 Marlou Nyncke Ilse
53051 12-11-2016 17:00 Dames 3e klasse A BZ&PC Da1 De Vennen Da3 Ruud Ulrich Roy
52429 12-11-2016 17:45 Heren 2e klasse C BZ&PC H2 Zeester-Meerval H2 Els Carina Jolieke
52573 12-11-2016 18:30 Heren 2e klasse B BZ&PC H1 De Treffers H3 Els Carina Jolieke
53052 26-11-2016 17:00 Dames 3e klasse A BZ&PC Da1 De Dokkelaers Da2 Marco Martijn Rob
52439 26-11-2016 17:45 Heren 2e klasse C BZ&PC H2 Nuenen H4 Linda Marlou Nyncke
52593 26-11-2016 18:30 Heren 2e klasse B BZ&PC H1 DZT'62 H4 Linda Marlou Nyncke
52448 17-12-2016 17:00 Heren 2e klasse C BZ&PC H2 Merlet H2 Ton Mathijs Daan
52611 17-12-2016 17:45 Heren 2e klasse B BZ&PC H1 Argo H1 Nando Rick Harry
53053 14-1-2017 17:00 Dames 3e klasse A BZ&PC Da1 ZVDO'74 Da1 Jack Ulrich Maurice
52453 14-1-2017 17:45 Heren 2e klasse C BZ&PC H2 Waterproof H1 Jack Martijn Ton
52621 14-1-2017 18:30 Heren 2e klasse B BZ&PC H1 SBC2000 H2 Carina Els Ilse
53054 28-1-2017 17:00 Dames 3e klasse A BZ&PC Da1 De Warande Da2 Ruud Roy Paul
52409 28-1-2017 17:45 Heren 2e klasse C BZ&PC H2 PSV Waterpolo H5 Ilse Jolieke Linda
52469 4-2-2017 17:00 Heren 2e klasse C BZ&PC H2 Spio H1 Mathijs Daan Martijn
52653 4-2-2017 17:45 Heren 2e klasse B BZ&PC H1 Nayade H2 Marco Rob Nando
53055 18-2-2017 17:00 Dames 3e klasse A BZ&PC Da1 TRB-RES Da3 Rick Harry Maurice
52479 18-2-2017 17:45 Heren 2e klasse C BZ&PC H2 Hellas-Glana H3 Marlou Nyncke Ilse
53056 18-3-2017 17:00 Dames 3e klasse A BZ&PC Da1 De Vennen Da2 Ruud Roy Paul
52489 18-3-2017 17:45 Heren 2e klasse C BZ&PC H2 Brunssum H1 Lieke Els Carina
52693 18-3-2017 18:30 Heren 2e klasse B BZ&PC H1 Gorgo H1 Lieke Ulrich Marco
53057 1-4-2017 17:00 Dames 3e klasse A BZ&PC Da1 De Treffers Da2 Rob Nando Rick
52498 1-4-2017 17:45 Heren 2e klasse C BZ&PC H2 De Rog H2 Lieke Linda Jolieke
52711 1-4-2017 18:30 Heren 2e klasse B BZ&PC H1 Lutra H1 Lieke Harry Maurice
  • Cybox internet & communicatie
  • Installatietechniek C. de Bruijn
  • Schaar en naald
  • Vertaalbureau Francissen
  • Langen Keukens & Badkamers
  • Café-zaal 't Centrum Boxmeer
  • Fysio Challenge
  • Pub Esser
  • Dekkers-Fransen Keukens